

Blogs & inspiratie
Lunchen bij JAN een restaurant vol verrassingen!
Gepubliceerd op 17 juni 2024
Dit restaurant vlakbij Leeuwarden heeft een eigen Kidskrant, een kabouterdeurtjes-speurtocht, een schatkist vol speelgoed en nog veel meer! Grandcafé JAN is ontzettend kidsproof!

We kunnen eindelijk weer lekker buiten de deur lunchen en wat hebben we dat gemist!
Op een zondag in februari kozen we voor een lunch bij grandcafé JAN, een (kinder)restaurant. Het is gelegen op een prachtige locatie middenin hartje Wergea. Zodra je binnenkomt voel je meteen de warme sfeer.
In het restaurant aangekomen werden we meteen hartelijk ontvangen en kregen we een fantastische plek met uitzicht op de kerk. We werden al gauw voorzien van een drankje en de kinderen kregen een beker met potloden en hun eigen Kidskrant. Hierin staan leuke weetjes, een puzzel, kleurplaat en nog meer. Ook is er een schatkist verstopt in het restaurant, vol met speelgoed en spelletjes die je mee mag nemen naar je tafel.
Een bezoekje naar het toilet is een fantastische ervaringen voor de kids en een uitje op zich. De deuren in de toiletten zijn beschilderd met prinsessen en andere tekenfilm karakters en uit de boxen klinkt Disney muziek!
Toen het eten werd gebracht vertelde de serveerster aan onze zoon Noah dat er overal in het restaurant kleine kabouterdeurtjes waren verstopt, en ze liet hem er alvast stiekem eentje zien onder een tafel verderop. Deze magie bleef de hele lunch en na het eten heeft Noah fanatiek gezocht!
Zelfs ’s avonds bij het naar bed gaan had hij het hier nog over. Grandcafé JAN is geopend voor lunch, borrel en diner.
Mocht je je lunch nou willen combineren, breng dan eens een bezoekje aan de Vosseparkwijk speeltuin in Leeuwarden Deze link opent in een nieuwe tab. Dit is op slechts 10 minuten rijden en de kinderen hebben zich daar voor de lunch heerlijk vermaakt. Zowel voor de kleintjes als de wat grotere kinderen is er wat te doen en de entree en het parkeren zijn gratis.
Lees ook:
Alle blogs

11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!Meer inspiratie

Maak je eigen Tang-paard
Maak je eigen Tang-paard tijdens de gratis familieworkshop in de meivakantie!
80 jaar vrijheid
In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.
Zandsculpturen in de dierentuin
Laat je in de meivakantie verwonderen door betoverende zandsculpturen van dieren in AquaZoo Leeuwarden.
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.
Wereld van stoom
Een leerzaam gezinsuitje voor in de meivakantie! Ontdek de kracht van stoom en water.
Modelvliegtuigjes bouwen
Bouw je eigen modelvliegtuigje tijdens de meivakantie!
Wakker worden in de meivakantie!
Leer deze meivakantie alles over slapen, snurken en scrollen in de tentoonstelling "Wakker worden!"
Urenlang vermaak
Welke speurtocht door het Fries Scheepvaart Museum kies jij in de meivakantie?
Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!
Speeltuindromen
Bij Speelpark de Swaan komen deze meivakantie weer al je speeltuindromen uit!
KidsFestival
Schouwburg De Lawei staat in de meivakantie in het teken van het KidsFestival.