

Blogs & inspiratie
Op bezoek bij Rainbow Happiness Concept in Joure
Gepubliceerd op 1 oktober 2024
Naomi ging voor Kidsproof met haar dochter Liselotte (3 jaar) op zondag 25 februari 2024 naar het nieuwe Rainbow Happiness Concept in Joure. Pas 2 maanden open, lees je met haar mee?

Zo leuk, ik mocht samen met mijn dochtertje naar Rainbow Happiness voor Kidsproof. Bij binnenkomst zagen we meteen de roze hangstoelen, wat een blikvangers! Liselotte wilde hier meteen naar toe. En of we die thuis ook even konden maken.. 🙂
Na een uitgebreide fotoshoot in de stoelen en een rondje lopen door de ruimte kozen we een heerlijke bank bij de ramen.
Mijn dochter koos de zonnetjes pancakes en ik nam zelf ook een pannekoeken lunch.
We keken vanaf onze plek uit op de kidsclub. Uniek in Friesland. Hier kan jouw kleintje spelen, knutselen, geschminkt worden en zich verkleden onder leiding van een nanny terwijl jij rustig je koffie drinkt of je mail kunt wegwerken.
Na het eten wilde mijn dochter er meteen naar toe en na even wennen en een ontwerp te hebben gekozen voor haar schmink vond ze het ok dat mama even een rondleiding ging doen met eigenaresse Lithal.
Zij vertelde me alles over dit toffe concept. Zo is ze bezig met een ontwerp en leuke (speel) plannen voor de afgesloten binnentuin. Kunnen er binnenkort kinderfeestjes, babyshowers en gender reveals geboekt worden. Maar bovenal zijn er nu al zoveel leuke lessen die worden aangeboden. Balletles, yoga en zelfs draagzak dansen waarbij jij met jouw baby in de draagzak lekker kunt bewegen.
Daarnaast worden er verschillende fijne beauty behandelingen en massages aangeboden. Hier kun jij van genieten zonder oppas te regelen want jouw kleintje(s) worden ondertussen vermaakt in de kidsclub beneden.
Wij gaan zeker nog eens terug voor een proefles ballet en zijn mega benieuwd hoe de binnen (speel)tuin gaat worden!
Liefs Naomi
Meer info over Rainbow Happiness concept in Joure vind je hier! Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs

Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!Meer inspiratie

Wereld van stoom
Een leerzaam gezinsuitje voor in de meivakantie! Ontdek de kracht van stoom en water.
Wakker worden in de meivakantie!
Leer deze meivakantie alles over slapen, snurken en scrollen in de tentoonstelling "Wakker worden!"
Speeltuindromen
Bij Speelpark de Swaan komen deze meivakantie weer al je speeltuindromen uit!
80 jaar vrijheid
In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.
De nieuwe KidsGea is uit!
Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over roofvogels is uit!
Urenlang vermaak
Welke speurtocht door het Fries Scheepvaart Museum kies jij in de meivakantie?
Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!
KidsFestival
Schouwburg De Lawei staat in de meivakantie in het teken van het KidsFestival.
Zandsculpturen in de dierentuin
Laat je in de meivakantie verwonderen door betoverende zandsculpturen van dieren in AquaZoo Leeuwarden.
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.
Maak je eigen Tang-paard
Maak je eigen Tang-paard tijdens de gratis familieworkshop in de meivakantie!