Fries Landbouwmuseum
Leer bij het Fries Landbouwmuseum hoe boeren elke dag voor ons eten zorgen!
Het Fries Landbouw museum zit in een prachtige oude boerderij. Hier zie je allemaal voorwerpen die met het boerenleven in Friesland te maken hebben. Je kunt een speurtocht door het museum doen en ondertussen allemaal leuke dingen doen die boeren ook doen.
Het oudste object in het museum is een skelet van een paard uit het jaar nul! Maar er staat ook een opgezet Fries paars en een koe. Best spannend dus voor een leuk kinderuitje en de ouders vinden het ook heel leuk!
Kom je ook? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Fries Landbouwmuseum
Leeuwarden
Openingstijden
11:00 tot 17:00 uurPrijs
Kijk hiervoor op de website
Mail direct
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Maak je eigen mini-mummiedier
Ga in de voorjaarsvakantie mee op reis naar het oude Egypte en maak een mini-mummie-dier!
Kleien met scherven in het Princessehof
Maak je eigen kunstwerk in de voorjaarsvakantie! Tijdens deze gratis familieworkshop in het Princessehof!
Zeebonken en Stormzeilers
Bij het Fries Scheepvaart Museum worden deze voorjaarsvakantie allerlei leuke activiteiten georganiseerd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x de leukste binnenzwembaden voor kids in Friesland
Een dagje binnen zwemmen met de kinderen is altijd een leuk idee, zeker als het regent! Willen jullie eens een ander zwembad uitproberen? Wij hebben de 11 leukste plonsparadijzen in de regio voor je op een rijtje gezet!
5x kidsproof koffie & lunch in Leeuwarden
Even samen de stad in voor een koffietje of lunch, terwijl de kinderen zich ook vermaken, dat blijft goud. In Leeuwarden zitten verrassend veel fijne plekken waar dat gewoon kan. Dit zijn onze 5 favoriete kidsproof koffie- en lunchadresjes, getest en goedgekeurd.
De leukste uitjes als het regent in Friesland
Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven!