Uitkijktoren!
In Bûtenfjild bij Hurdegaryp staat een nieuwe uitkijktoren. Leuk om samen te beklimmen!
De nieuwe uitkijktoren in het Bûtefjild is geplaatst! Het uitkijkpunt geeft een prachtig uitzicht over het natuurgebied Sippen-Finnen en ligt naast het Ottema-Wiersmareservaat. Ook zijn er nieuwe informatieborden geplaatst met interessante feitjes over de omgeving.
De uitkijktoren is toegankelijk en staat circa 800 meter van de Ottemawei. Maar let erop dat het hier en daar glad kan zijn.
Leuk voor kinderen: trek jezelf naar de overkant met het pontje!
Klik voor meer info even door via de roze websitebutton!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Klei je eigen koffietegel
Superleuke gratis familieworkshop in de herfstvakantie bij het Princessehof in Leeuwarden!
Borduren in de herfstvakantie
Ga samen creatief aan de slag met wol tijdens de Borduurweek van Pleed in het Fries Scheepvaart Museum!
Woudagemaal onder stoom
Herfst vol stoom, verhalen en creativiteit bij het Woudagemaal!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
HERFSTVAKANTIE TIPS in Friesland
2026 - Deze herfstvakantie zijn er weer allerlei leuke activiteiten in Fryslân. Van de leukste kinder- en familievoorstellingen tot leuke workshops en dagjes uit. Hieronder onze favorieten op een rijtje!
10x Dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.