Stadsstrand Leeuwarden
Het Stadsstrand Leeuwarden is een fijne plek voor toffe activiteiten en een hoop gezelligheid!
Bij Stadsstrand Leeuwarden kan je terecht voor SUP en kanoverhuur, watersport activiteiten, gezelligheid en een hapje en een drankje.
Benieuwd wat er allemaal op de planning staat? De activiteiten vind je via de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de leuke clubjes voor kids!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Sinterklaashuis in het Fries Scheepvaart Museum
Pieten in het museum? Jazeker! Vanaf 15 november kun je het Sinterklaashuis bezoeken in Sneek!
Open Museum Maand 2026
Bezoek in november gratis 15 musea in Zuidwest Friesland tijdens de Open Museum Maand.
Ontdek de wereld van Redbad de legendarische koning
Wie was Redbad? Ga samen op ontdekkingstocht door de tentoonstelling in het Fries Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal achter Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?
13x de leukste boswandelingen met kids in Friesland
Laarzen aan en gaan! Met deze leuke boswandelingen in de regio heb je gegarandeerd een leuk dagje midden in de natuur. Hieronder vind je 6 leuke boswandelingen bij jou in de buurt! Niet alleen dat, we vonden óók maar liefst 7 kabouterwandelingen!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.