Kanoverhuur Earnewâld
Een dagje het water in De Alde Feanen? Huur een boot of kano bij verhuurbedrijf Hollema!
Verhuurbedrijf Hollema ligt midden in “De Alde Feanen”, een uitgestrekt venen-, meren- en plassengebied dat geliefd is bij natuur- en watersportliefhebbers. Wil je die mooie omgeving vanaf het water verkennen? Bij Vollema kan je terecht voor de huur van een sloep, boot of kano.
Benieuwd naar de opties? Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
Het Woudagemaal Lemmer
Dit is een geweldig gezinsuitje! Ontdek de kracht van stoom en water.
Familievoorstelling Mundo Sonora | 6+
Een vrolijk familieconcert van Orchestre Partout in Theater De LaweiBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.