Lasergame kinderfeestje!
Bij Battlehouse Heereveen kan je gave kinderfeestjes vieren. Escaperoom en lasergame!
Bij Battlehouse Heerenveen is het mogelijk om zowel in kleine als in grote groepen te lasergamen. Kinderen van 8 jaar en ouders kunnen lasergamen in de arena. Ze beginnen altijd met de uitleg van het spel. Hier leer je hoe de lasergun werkt, hoe je harnas werkt en wat de spelregels zijn. Na de speluitleg betreed je de arena voor een 12 minuten durende battle!
Het is natuurlijk de bedoeling om zoveel mogelijk andere spelers van het andere team te raken met jouw lasergun. Je kunt geraakt worden op de voorkant, achterkant, gun en schouders. Als je geraakt bent wordt je harnas voor 6 seconden gedeactiveerd zodat je tijd hebt om dekking te zoeken.
Bij Lasergame Heerenveen is het mogelijk om twee soorten spellen te spelen. Ten eerste is dit het solo spel (individual battle), hierbij speelt iedereen voor zich. Ten tweede kan voor het team spel (team battle) worden gekozen. Hierbij wordt de groep verdeeld in maximaal zes teams.
Het lasergamen vindt plaats in onze lasergame arena met veel special-effects en muziek. Daarnaast zorgen de laserlights uit de guns voor futuristische effecten. De arena van Battlehouse Heerenveen bestaat uit twee verdiepingen.
Leuk om te combineren met de escape room voor kinderen!
Kijk voor meer info even op de website via de roze websitebutton!
Battlehouse Heerenveen
Gedempte Molenwijk 13
8442 BG Heerenveen
Prijs
€ 8,50Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Kinderfeestje Princessehof
Vier een kinderfeestje in het Princessehof met een knutselworkshop vol glitters, paarden of kroonjuwelen.
JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van Jump freerun leer jij te gekke tricks!
GRATIS NIEUWSBRIEF
Wil jij straks de leukste meivakantie uitjes in Friesland gratis in je mailbox? Schrijf je in!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!