Boerderij de Omleiding
Wat drinken, eten en kanovaren! Met leuk speeltuintje en schattige boerderij dieren om te knuffelen
Boerderij De Omleiding ligt aan het water in het natuurgebied ‘it Butenfjild ‘ in het friese Veenwouden en grenst aan verschillende wandel- en fietsroutes. Het is een hele fijne plek om even tot rust te komen en te genieten van al dat de boerderij te bieden heeft.
Behalve genieten van wat lekkers in het restaurant, kan je hier allerlei activiteiten ondernemen zoals kanoën, een rondvaart maken, koken op een kampvuur, vlotten bouwen en nog veel meer.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Voor meer info klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Boerderij de Omleiding
Feanwâlden
Openingstijden
Open op zondag en op alle dagen in de schoolvakanties
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!
Gratis museumspel voor families
Ga in het Fries Museum in Leeuwarden op ontdekkingstocht met Lytse Pier!
Popcornfestival: Niko voorbij het noorderlicht (6+)
De kerstvakantie begint in dbieb met het Popcornfestival! Kom langs!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kerstmarkten met kids in Friesland
Oh wat is dit toch een heerlijke tijd! Alles is zo sfeervol verlicht! En overal zien we kerstballen, glitters en versierde pleintjes... Tijd om eens op zoek te gaan naar de leukste kerstmarkten in Friesland. Staat jouw favoriet er tussen?
37x kerstfilms en kerstseries
2025 - Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 34 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!