IJsboerderij Margje 24
Wij eisen IJS! Heerlijk ijs eten van IJsboederij Margje 24. Op deze 3 plekken kun je lekker smullen!
IJsboerderij Margje is een boerderij met oog voor de bloemetjes en de bijtjes én voor de aarde die we in bruikleen hebben. Het is geen biologische boerderij want de eigenaren vinden dat te veel vergt van de koeien.
Op de ijsboerderij van Margje 24 wordt iedere koe zo’n 3 keer per dag gemolken met een melkrobot. De koeien wonen in een vrijekeuzestal, wat betekent dat iedere koe zelf mag kiezen wat ze gaat doen. Op de IJsboerderij wordt ijs gemaakt van de verse melk. De melk is afkomstig van de eigen koeien.
Op de website van Margje24 wordt uitgelegd waarom dit ijs volgens de makers zo heerlijk is. In Leeuwarden en Sneek vind je ook ijswinkels van Margje 24.
Benieuwd naar meer ijssalons in de buurt? Bekijk hier onze top 10 ijssalons in Fryslân.
IJsboederij Margje 24
Trekwei 13
8711 GS Workum
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
De Nationale Voorleesdagen
De Nationale Voorleesdagen staan voor de deur! Kom langs en ontdek hoe leuk voorlezen is.
Maak je eigen mummie!
Wees creatief tijdens deze workshop waarbij je een eigen mummie maakt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.