Kaasboerderij Ameland
Op deze Kaasboerderij wordt naast kaas ook heerlijk boeren ijs gemaakt!
Midden in de groene uitgestrekte weilanden tussen Hollum en Ballum staat Kaasboerderij Ameland. Er worden hier heerlijke Amelander kazen en boeren ijs gemaakt. Alles wordt op ambachtelijke wijze gemaakt met verse Amelander melk.
Wil je meer weten over Kaasboerderij Ameland? Klik dan op de roze button.
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Kaasboerderij Ameland
Pietje Miedeweg 6
9161 CK Hollum
Openingstijden
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag geopend. IJs wordt verkocht van april t/m oktober.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes als het regent in Friesland
Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven!
Ken jij dit toffe interactieve kindermuseum in Sneek al?
Hoe leuk is een museum bezoeken met kinderen? Héél erg leuk als het een interactief museum is. Het Fries Scheepvaart Museum in Sneek doet er alles aan om het interessant te maken voor kleine bezoekers. Dus niet alleen maar langs schilderijen over scheepvaart lopen of modellen bekijken van allerlei verschillende boten, maar vooral ook veel zelf doen en ontdekken. In dit blog laten we je zien wat er allemaal te doen is voor kinderen.
5x Pompoenboerderijen in Friesland
Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!