Bing’s dagje uit (1+)
Na het grote succes van de eerste theatershow komen Bing, Sula, Flop, Pando en Coco terug.
Bing en zijn vriendjes vieren ‘Leuke Dingen Dag’. Op deze dag doen ze alleen maar leuke dingen. Ze besluiten een vlieger te maken maar Bing laat per ongeluk de vlieger los en deze vliegt weg. Dan moeten ze, samen met Flop iets nieuws bedenken: ze besluiten met de bus naar het strand te gaan. Dat is de start van een vrolijk avontuur waar het nodige mis gaat op het strand maar natuurlijk alles weer goed komt.
In deze vrolijke voorstelling doen de kinderen actief mee met het verhaal en zingen ze samen met Bing en zijn vriendjes alle liedjes mee. De voorstelling zit boordevol herkenbare muziek.
De voorstelling Bing’s dagje uit is zaterdag 3 mei om 14.00 en 16.00 te zien bij Posthuis Theater in Heerenveen.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: Op zoek naar meer voorstellingen? Neem dan een kijkje bij de uitagenda met een handig overzicht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Posthuis Theater
Fok 78
8441 BR Heerenveen
Openingstijden
Zaterdag 3 mei om 14.00 en 16.00Prijs
€22,00Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Familievoorstelling Mundo Sonora | 6+
Een vrolijk familieconcert van Orchestre Partout in Theater De Lawei
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
Fries Scheepvaart Museum
Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een eigen kindermuseum! Ben jij er al geweest?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!
De 7 leukste binnenspeeltuinen van Friesland!
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op indoor speelparadijzen? Klimmen, klauteren en echt even lekker kind zijn? Bij koud of regenachtig weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou 7 indoor speelparadijzen in Friesland op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen.
Boswandeling met warme chocomelk toe in Friesland
Even lékker een frisse neus halen is een must als de dagen korter worden en in de donkere wintermaanden. Jas en laarzen aan en gáán! Zo'n uit je nog nét even wat leuker maken? Eindig in een restaurantje, met een warme chocomel en een gezellige spelletje kaarten aan tafel! Wij zetten de leukste natuurwandelingen in Friesland voor je op een rij.