Bing’s dagje uit (1+)
Na het grote succes van de eerste theatershow komen Bing, Sula, Flop, Pando en Coco terug.
Bing en zijn vriendjes vieren ‘Leuke Dingen Dag’. Op deze dag doen ze alleen maar leuke dingen. Ze besluiten een vlieger te maken maar Bing laat per ongeluk de vlieger los en deze vliegt weg. Dan moeten ze, samen met Flop iets nieuws bedenken: ze besluiten met de bus naar het strand te gaan. Dat is de start van een vrolijk avontuur waar het nodige mis gaat op het strand maar natuurlijk alles weer goed komt.
In deze vrolijke voorstelling doen de kinderen actief mee met het verhaal en zingen ze samen met Bing en zijn vriendjes alle liedjes mee. De voorstelling zit boordevol herkenbare muziek.
De voorstelling Bing’s dagje uit is zaterdag 3 mei om 14.00 en 16.00 te zien bij Posthuis Theater in Heerenveen.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: Op zoek naar meer voorstellingen? Neem dan een kijkje bij de uitagenda met een handig overzicht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Posthuis Theater
Fok 78
8441 BR Heerenveen
Openingstijden
Zaterdag 3 mei om 14.00 en 16.00Prijs
€22,00Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Fryslân-Bricks
Twee hallen vol LEGO, bouwwerken en activiteiten voor het hele gezin!
Dagje Aquapark Sneek
Zin in een dagje waterpret? Kom naar Aquapark Sneek als je durft! 7+
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio NoordUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer Bucket list Friesland
We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.