
Picknicken bij Sparjebird
Heerlijk eten bij blokhut Sparjebird! Een écht familieplekje met speelbos.
Heb je hier weleens gespeeld en gegeten? Zeker doen!
Blokhut Sparjebird vind je midden in de bossen bij Hemrik. Naast hutten bouwen, vuurtje stoken, spelen met water en nog veel meer kun je hier ook heerlijk eten in het familierestaurant/café. Er is een héél fijn kindermenu en je eet het heerlijk in een bosrijke omgeving op. Heerlijke eten.
In het naastgelegen speelbos kun je: kliederen met water, springen over boomstammen, klimmen in touwbruggen en klimbomen: het kan allemaal in Speelbos Sparjebird!
Door het bos vind je het dierenpad. Bij elk uit hout gezaagd dier zit een opdracht. Volg de blinddoekroute, bouw een hut, doe de speurtocht door het kabouterbos of doe de spannende greppeltocht.
Benieuwd wat er nog meer te doen is? Klik op de roze button voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes als het regent in Friesland
Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven!
5x Pompoenboerderijen in Friesland
Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!
10x Dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.