
Bunkermuseum Ameland
Ontdek in deze bunker de oorlogsgeschiedenis van het eiland Ameland.
Het bunkermuseum op Ameland is een onbemand museum en is te vinden in de duinen ten westen van de vuurtoren in Hollum.
De voormalige keukenbunker is ingericht als een klein museum.
Met een beeldverhaal, een diorama, eilander verhalen, vondsten en een gedenkruimte voor oorlogsslachtoffers willen ze in dit museum aandacht vragen voor de oorlogsgeschiedenis van het eiland Ameland.
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
TIP: Meer uitjes in een museum? Check dan hier de kindvriendelijke musea in Friesland.
Bunkermuseum Ameland
Oranjeweg 65
9161 CB Hollum
Openingstijden
28 april t/m 31 oktober 2024, incl. feestdagen: maandag t/m zondag 10:00 - 20:00 uurPrijs
€3,30 p.p
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Vier de zomervakantie in AquaZoo
Kom op ontdekkingstocht in dé dierentuin van het Noorden en sta oog in oog met heel veel dieren!
Spelen, puzzelen, varen, bouwen
Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!
Tekenen in de tuin
Kom iedere zondag in de zomervakantie tekenen in de zonnige tuin van Princessehof. Gratis toegang!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 x kindvriendelijke restaurants in Leeuwarden
De 8 leukste restaurants en eetcafés in Leeuwarden met kinderen. Wat is er belangrijk als je met kinderen uit eten gaat? Een speelhoek, vriendelijke bediening en een (gezond) kindermenu! Bij al deze lunch- en diner pareltjes vind je dat, en soms nog wat meer. Ook voor papa en mama is dit superleuk eten in de stad.
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.
4x De léukste blotevoetenpaden in Friesland
Lekker op pad! Op je blote voetjes. Voel de natuur, dit is zó te gek voor kids! De leukste blotevoetenpaden van Friesland vind je hier!