
Bunkermuseum Ameland
Ontdek in deze bunker de oorlogsgeschiedenis van het eiland Ameland.
Het bunkermuseum op Ameland is een onbemand museum en is te vinden in de duinen ten westen van de vuurtoren in Hollum.
De voormalige keukenbunker is ingericht als een klein museum.
Met een beeldverhaal, een diorama, eilander verhalen, vondsten en een gedenkruimte voor oorlogsslachtoffers willen ze in dit museum aandacht vragen voor de oorlogsgeschiedenis van het eiland Ameland.
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
TIP: Meer uitjes in een museum? Check dan hier de kindvriendelijke musea in Friesland.
Bunkermuseum Ameland
Oranjeweg 65
9161 CB Hollum
Openingstijden
28 april t/m 31 oktober 2024, incl. feestdagen: maandag t/m zondag 10:00 - 20:00 uurPrijs
€3,30 p.p
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.
Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!