
Leer nu Freerunnen
Lekker vrij bewegen en moeiteloos obstakels trotseren. Dat is Freerunnen!
Bij Freerunning en parkour gaat het om het overwinnen van hindernissen op een zo vloeiend en snel mogelijke manier. Dat is ultieme bewegingsvrijheid!
Je leert zo je eigen lichaam kennen en geen onnodige risico’s te nemen. Wat dat betreft is Freerunning, net als het dagelijkse leven, beslissingen nemen en risico’s inschatten maar dan in een split second.
Ontwikkelen van kracht, verbeteren van je conditie, creëren van zelfvertrouwen en het leren omgaan met elkaar en de rest van de maatschappij. Dat zijn nog maar enkele van de vele positieve effecten van Freerunnen. Dat belooft wat!
Vanaf 5,5 jaar kun je op les. Eerst even een keertje proefdraaien kan natuurlijk ook 🙂
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Eijer Producties
Wetterwille 10P
8401 GB Gorredijk
Openingstijden
Kijk hiervoor op de websitePrijs
Kijk hiervoor op de websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!
Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!