Friesche Balletschool
Een balletschool voorjong en oud. Neem een kijkje bij interesse!
Dans, expressie, beweging, maar ook coördinatie, kracht, energie en zelfvertrouwen. Bij de Friesche Balletschool leer je op plezierige wijze de disciplines van klassiek ballet, met lessen die beginnen bij kleuterballet tot eventueel de voorbereiding op een professionele dansopleiding. Voor kinderen tot jongeren en beginnend en gevorderde volwassenen in klassiek ballet of om in vorm te komen en te blijven met de barre workouts van TrippleShape!
Bij de balletschool wordt al les gegeven vanaf 3 jaar. De lessen voor de leeftijd 3-6 jaar wordt er voornamelijk naar de energie van de kinderen gekeken. En dansen ze energiek op muziek. Dit wordt ook wel de Kleuterballet- of Kleuterdanslessen genoemd.
De lessen voor de leeftijd vanaf 6 jaar staan centraal voor het plezier in het dansen. Spelenderwijs worden de technieken van ballet aangeleerd. Dit wordt ook wel de klassieke balletlessen genoemd.
Meer weten over de balletschool of een proefles nemen? Neem dan een kijkje op hun site via de roze websitebutton.
Friesche Balletschool
James Wattstraat 4
8912 AR Leeuwarden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
HERFSTVAKANTIE TIPS in Friesland
2026 - Deze herfstvakantie zijn er weer allerlei leuke activiteiten in Fryslân. Van de leukste kinder- en familievoorstellingen tot leuke workshops en dagjes uit. Hieronder onze favorieten op een rijtje!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
11 x doen in de herfst met kinderen
Herfstuitjes met kinderen in Friesland? Laat dit nou net ook een heel leuk seizoen zijn met de kids. We hebben een selectie gemaakt van boswandelingen tot aan toffe uitjes binnen.