Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJsboerderij Margje 24

Wij eisen IJS! Heerlijk ijs eten van IJsboederij Margje 24. Op deze 3 plekken kun je lekker smullen!

IJsboerderij Margje is een boerderij met oog voor de bloemetjes en de bijtjes én voor de aarde die we in bruikleen hebben. Het is geen biologische boerderij want de eigenaren vinden dat te veel vergt van de koeien.

Op de ijsboerderij van Margje 24 wordt iedere koe zo’n 3 keer per dag gemolken met een melkrobot. De koeien wonen in een vrijekeuzestal, wat betekent dat iedere koe zelf mag kiezen wat ze gaat doen. Op de IJsboerderij wordt ijs gemaakt van de verse melk. De melk is afkomstig van de eigen koeien.

Op de website van Margje24 wordt uitgelegd waarom dit ijs volgens de makers zo heerlijk is. In Leeuwarden en Sneek vind je ook ijswinkels van Margje 24. 

Benieuwd naar meer ijssalons in de buurt? Bekijk hier onze top 10 ijssalons in Fryslân.

IJsboederij Margje 24

Trekwei 13

8711 GS Workum

Openingstijden Kijk hiervoor op de website.
Prijs Kijk hiervoor op de website.
Mail direct

Mail direct naar IJsboederij Margje 24

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spelen, puzzelen, varen, bouwen

Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!

Tekenen in de tuin

Kom iedere zondag in de zomervakantie tekenen in de zonnige tuin van Princessehof. Gratis toegang!

Zomerpret met water bij Woudagemaal

Geniet deze zomervakantie van genoeg activiteiten met water, spelletjes en natuurlijk het stoomgemaal.

Naar Speelpark deSwaan deze zomervakantie

Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in Friesland!

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in Friesland. Wat dacht je van een vet aquapark, fabeldieren zoeken, een leuke workshop, een boerderij uitje, tekenen in de prinsessentuin of een fijne wandeling door de natuur? Check de leukste, zomerse uitjes hieronder!

4x De léukste blotevoetenpaden in Friesland

Lekker op pad! Op je blote voetjes. Voel de natuur, dit is zó te gek voor kids! De leukste blotevoetenpaden van Friesland vind je hier!

8 x kindvriendelijke restaurants in Leeuwarden

De 8 leukste restaurants en eetcafés in Leeuwarden met kinderen. Wat is er belangrijk als je met kinderen uit eten gaat? Een speelhoek, vriendelijke bediening en een (gezond) kindermenu! Bij al deze lunch- en diner pareltjes vind je dat, en soms nog wat meer. Ook voor papa en mama is dit superleuk eten in de stad.

12x de lekkerste ijssalons in Friesland

Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief