Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJsclub Wês Klaer Hitzum

Vriest het? Kom schaatsen bij de ijsbaan van IJsclub Wês Klaer Hitzum!

In het dorp Hitzum vind je IJsclub Wês Klaer Hitzum. Zodra de het hard genoeg vriest kan je hier heerlijk schaatsen en opwarmen met koek en zopie.

Klik op de roze button om te kijken welke ijsbanen er nog meer in Fryslân zijn.

Kidsproof Fryslân

Burgemeester J. Dijkstraweg 11

8801 PG Franeker

Openingstijden Zie roze button
Prijs Kids tot 16 jaar en volwassenen €6,00
Kids 16 en 17 jaar € 3,00
Toon op kaart

Meer inspiratie

Oranjewoud Festival

Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van Nederland

Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof

Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!

De nieuwe KidsGea is uit!

Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over de kieviet en andere weidevogels is uit!

Bounce Valley Leeuwarden

In dit springkussenpark in Leeuwarden kun je deze kerstvakantie springen, klimmen en glijden!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland

Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.

15x tips voor Ameland met kinderen

Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.

6x állerleukste speeltuinen in Friesland

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren

Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!