Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Landal Esonstad

Eropuit in Friesland? Ga naar Landal Esonstad aan het Lauwersmeer!

Bij vakantiepark Landal Esonstad kun je lekker zwemmen én er is een grote indoor speelhal die anders is dan alle andere. Met schepen, hangplekken en nog veel meer. Voor de ouders is er een fijn terras. Buiten kun je op meerdere plekken spelen en met de gratis app kun je met augumented reality nog schatzoeken ook! 

Voor meer infomatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Landal Esonstad

Skânserwei 28

9133 DV Eanjum

Toon op kaart

Meer inspiratie

Oranjewoud Festival

Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van Nederland

De nieuwe KidsGea is uit!

Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over de kieviet en andere weidevogels is uit!

Bounce Valley Leeuwarden

In dit springkussenpark in Leeuwarden kun je deze kerstvakantie springen, klimmen en glijden!

Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof

Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren

Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!

35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland

Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.

6x állerleukste speeltuinen in Friesland

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

15x tips voor Ameland met kinderen

Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.