
Escaperoom Van Maasdijkroom
Een escaperoom over de eerste Nederlander met vliegbrevet die boven Nederland vloog.
Museum Heerenveen is een erfgoed museum die de (oude) verhalen van Heerenveen weer tot leven brengt door voorwerpen, verhalen en verschillende activiteiten. Bij het museum kun je ook een leuke escaperoom doen.
Escaperoom
In de escaperoom ga je mee naar 1910. De luchtvaart is in opkomst. In alle grote steden zijn vliegshows waar duizenden bezoekers op afkomen om vliegtuigen te bekijken. Clément was ooit een van hen. Daar is zijn liefde voor het vliegeniers vak ontstaan. Inmiddels heeft hij zijn vliegbrevet gehaald en wil hij als eerste Nederlander met vliegbrevet boven Nederland gaan vliegen. Niks lijkt hem meer in de weg te staan. Totdat zijn monteur Paul Baudot een cruciaal onderdeel kwijtraakt, waardoor de motor niet meer start. Lukt het jullie het onderdeel te vinden?
Praktische informatie
De escaperoom is leuk voor 2-5 personen van 10 t/m 15 jaar, kost € 35 en duurt, afhankelijk van hoe goed je bent, ± 1 uur.
Museum Heerenveen
Minckelersstraat 11
8442 CE Heerenveen
Openingstijden
Op reserveringPrijs
€35,-Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!