Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escaperoom Van Maasdijkroom

Een escaperoom over de eerste Nederlander met vliegbrevet die boven Nederland vloog.

Museum Heerenveen is een erfgoed museum die de (oude) verhalen van Heerenveen weer tot leven brengt door voorwerpen, verhalen en verschillende activiteiten. Bij het museum kun je ook een leuke escaperoom doen. 

Escaperoom 

In de escaperoom ga je mee naar 1910. De luchtvaart is in opkomst. In alle grote steden zijn vliegshows waar duizenden bezoekers op afkomen om vliegtuigen te bekijken. Clément was ooit een van hen. Daar is zijn liefde voor het vliegeniers vak ontstaan. Inmiddels heeft hij zijn vliegbrevet gehaald en wil hij als eerste Nederlander met vliegbrevet boven Nederland gaan vliegen. Niks lijkt hem meer in de weg te staan. Totdat zijn monteur Paul Baudot een cruciaal onderdeel kwijtraakt, waardoor de motor niet meer start. Lukt het jullie het onderdeel te vinden? 

Praktische informatie

De escaperoom is leuk voor 2-5 personen van 10 t/m 15 jaar, kost € 35 en duurt, afhankelijk van hoe goed je bent, ± 1 uur.

Museum Heerenveen

Minckelersstraat 11

8442 CE Heerenveen

Openingstijden Op reservering
Prijs €35,-
Mail direct

Mail direct naar Museum Heerenveen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kids Take-Over in het Fries Museum

Tijdens The Museum is Yours leef je je samen uit met tekenen, stoepkrijt en stickers in het museum.

Mozaïek maken bij Princessehof

Maak samen een kunstwerk van gebroken keramiek in de meivakantie bij Princessehof in Leeuwarden!

Naar Speelpark deSwaan deze meivakantie

Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!

Grieme mei wetter in het Fries Scheepvaart Museum

Ontdekken, spelen en speuren in de meivakantie bij het Fries Scheepvaart Museum!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!

Koningsdag met kinderen in Friesland

Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!