Nationaal Vlechtmuseum
Dit museum is leuk voor kinderen, ze mogen ook zelf vlechten, knustelen en speuren!
In het Nationaal Vlechtmuseum in Noordwolde in Friesland ontdek je hoe mensen vroeger stoelen, manden en meubels maakten van riet en wilgentenen. Superleuk voor kinderen, want je mag niet alleen kijken, maar ook zelf vlechten, knutselen en speuren!
Doe mee aan een creatieve workshop, ga op speurtocht door het museum of bewonder de mooiste vlechtkunstwerken. Ook is er een leuke kinderaudiotour.
Tijdens schoolvakanties zijn er extra kinderactiviteiten zoals het maken van een mini-mandje of een vrolijke armband van vlechtmateriaal.
Een gezellig en leerzaam uitje voor het hele gezin!
Klik door via de roze websitebutton voor meer info!
Nationaal Vlechtmuseum
Mandehof 7
8391 BG Noordwolde
Openingstijden
zie websitePrijs
Volwassenen € 9,50, kinderen t/m 12 jaar € 5,00 Kinderen van 0 t/m 4 jaar gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof
Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
Fryslân-Bricks
Twee hallen vol LEGO, bouwwerken en activiteiten voor het hele gezin!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!
Zomer Bucket list Friesland
We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)