NIEUW: KinderBlestival 2025
Kom op zondag 14 september naar Farsk Britswert. Toveren met hout, vuur maken, dansen met verf en meer!
Reuzenbellenblaas, toveren met hout, vuur maken, regenboogkunst, talent fluisteraars, dansen met verf, muziek vol kleur, ouder & kind yoga, giga knikkerbaan, spetteren met talenten en creatieve avonturen!
Programma
Er is een kleurrijk & gevarieerd programma met workshops op vaste momenten met daarnaast doorlopende activiteiten en spetterende surprise momenten. Laat je verrassen!
Kijk voor de laatste informatie op de website via de roze button.
Waar en wanneer?
Zondag 14 september gaat het festival los bij Farsk Britswert. De start is om 10.00 uur met een feestelijke opening samen met alle daggasten. Je bent de hele dag welkom en om 17.00 uur sluiten ze gezamenlijk dit prachtige weekend af op een speciale manier!
Klik snel door voor meer info en tickets!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
KinderBlestival bij Fark Britswert
Kleasterdyk 2
8636 VC Britswert
Openingstijden
Zondag 14 september 10:00 - 17:00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
25 x doen in de lente in Friesland
25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!