Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hup Herman (3+)

Zet je oren open en je fantasie aan, want Hup Herman is een muzikaal avontuur vol humor en hart!

Een hangbuikzwijn dat de boel op stelten zet? Ja hoor, dat is Hup Herman! Deze vrolijke rockopera op zaterdag 21 maart 2026 om 14.00 voor kinderen vanaf 3 jaar, gebracht door De Nationale Opera & Vanaf 2 Producties, is een muzikaal feestje vol fantasie, humor en herkenbare emoties.

Met een prentenboek als basis, twee spelers en een paar verrassende instrumenten komt het verhaal van Herman tot leven, een eigenwijze zwijn die genoeg heeft van al dat gedoe over wie de beste is. Een kleine voorstelling met een groot hart, die jong en oud laat lachen, meeleven en misschien zelfs een beetje meezingen.

Enthousiast geworden? Klik snel op de roze button voor meer informatie!

Tip: Kijk voor de leukste voorstellingen voor de allerkleinsten op onze uitagenda!

Data:

  • zaterdag 21 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Posthuis Theater

Fok 78

8441 BR Heerenveen

Openingstijden zaterdag 21 maart 2026 om 14.00
Prijs €13,50 
Mail direct

Mail direct naar Posthuis Theater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speurtocht Dokkum

Een avontuurlijke speurtocht dwars door de binnenstad van Dokkum!

Kleine aap voorleesvoorstelling (2-6 jr)

Een betoverende kindervoorstelling, speciaal voor jonge kinderen en peuters!

2026: Gratis Dinsdag!

In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord

De Nationale Voorleesdagen

De Nationale Voorleesdagen staan voor de deur! Kom langs en ontdek hoe leuk voorlezen is.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Boswandeling met warme chocomelk toe in Friesland

Even lékker een frisse neus halen is een must als de dagen korter worden en in de donkere wintermaanden. Jas en laarzen aan en gáán! Zo'n uit je nog nét even wat leuker maken? Eindig in een restaurantje, met een warme chocomel en een gezellige spelletje kaarten aan tafel! Wij zetten de leukste natuurwandelingen in Friesland voor je op een rij.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen

Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!