Rijstal Le Cheval
Maak een strandrit, huur een wandelpony en nog veel meer!
Paardrijden op Ameland
Maak kennis met de paarden van Rijstal Le Cheval! Je kunt hier een mooie strandrit maken, een wandelpony huren of rijles volgen. Daarnaast worden er ook nog eens leuke ponymiddagen georganiseerd.
Ponymiddagen
Tijdens de ponymiddagen zijn kids spelenderwijs een middag met pony’s bezig. Super leuk én leerzaam!
Voor meer informatie over Rijstal Le Cheval, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Rijstal Le Cheval
Strandweg 15
9162 EV Ballum
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ken jij dit toffe interactieve kindermuseum in Sneek al?
Hoe leuk is een museum bezoeken met kinderen? Héél erg leuk als het een interactief museum is. Het Fries Scheepvaart Museum in Sneek doet er alles aan om het interessant te maken voor kleine bezoekers. Dus niet alleen maar langs schilderijen over scheepvaart lopen of modellen bekijken van allerlei verschillende boten, maar vooral ook veel zelf doen en ontdekken. In dit blog laten we je zien wat er allemaal te doen is voor kinderen.
5x kidsproof koffie & lunch in Leeuwarden
Even samen de stad in voor een koffietje of lunch, terwijl de kinderen zich ook vermaken, dat blijft goud. In Leeuwarden zitten verrassend veel fijne plekken waar dat gewoon kan. Dit zijn onze 5 favoriete kidsproof koffie- en lunchadresjes, getest en goedgekeurd.
5x Pompoenboerderijen in Friesland
Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!