Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Steven Kazàn – Hoe dan! (6+)

Magie, illusies, goocheltrucs, humor en nog veel meer bij Theater de Koornbeurs!

Sinds het winnen van de Televizier-Ring Jeugd 2023 is Steven Kazàn niet meer weg te denken van het podium. Met zijn vrolijke stijl en snelle humor weet hij jong en oud aan het lachen te krijgen.

In Hoe dan! draait alles om magie, illusies en de meest onverwachte momenten. Verwacht goocheltrucs, grappige sketches en veel interactie met het publiek. Eén ding is zeker: lachen zul je zeker!

En na afloop? Dan is het feest nog niet voorbij – Steven komt altijd even naar de foyer om iedereen te ontmoeten.

Deze voorstelling speelt op woensdag 18 maart 2026 om 15.30 uur bij Theater de Koornbeurs.

In onze Uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.

Klik op de roze button voor tickets en beleef een magische voorstelling met Steven Kazàn!

Data:

  • woensdag 18 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater de Koornbeurs

Noord 2

8801 KP Franeker

Openingstijden Woensdag 18 maart om 15.30 uur
Prijs €19,50 pp
Mail direct

Mail direct naar Theater de Koornbeurs

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Nationale Voorleesdagen

De Nationale Voorleesdagen staan voor de deur! Kom langs en ontdek hoe leuk voorlezen is.

2026: Gratis Dinsdag!

In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord

Speurtocht Dokkum

Een avontuurlijke speurtocht dwars door de binnenstad van Dokkum!

Kleine aap voorleesvoorstelling (2-6 jr)

Een betoverende kindervoorstelling, speciaal voor jonge kinderen en peuters!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen

Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!

Boswandeling met warme chocomelk toe in Friesland

Even lékker een frisse neus halen is een must als de dagen korter worden en in de donkere wintermaanden. Jas en laarzen aan en gáán! Zo'n uit je nog nét even wat leuker maken? Eindig in een restaurantje, met een warme chocomel en een gezellige spelletje kaarten aan tafel! Wij zetten de leukste natuurwandelingen in Friesland voor je op een rij.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.