
TukTuk tocht
Verken de omgeving van het Lauwersmeergebied met TukTuk Lauwersoog!
Met de TukTuk kan je op een leuke manier de omgeving van Lauwersoog verkennen en kijken wat Friesland en Groningen te bieden hebben.
Maak een keuze uit diverse routes of ga gewoon je eigen weg. Toer naar Zoutkamp of Dokkum of bezoek ook eens de mooie dorpjes die je anders voorbij rijdt.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Meer inspiratie


80 jaar vrijheid
In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.
Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!
De nieuwe KidsGea is uit!
Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over roofvogels is uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!