Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Loenense MHC

Op sportpark De Heul in Loenen waar iedereen op eigen niveau kan hockeyen!

Vanaf 7 jaar starten de jongens en meisjes met een jaar als trainingslid. Nadat ze in dit jaar de basis hebben geleerd kunnen ze deelnemen aan de competitie.

De kleuren van de club zijn: zwarte broek/rok, zwart shirt met rode en groene streep en rode sokken. Het tenue is verkrijgbaar bij: Winter-, Watersport Van der Laan, Straatweg 60, 3621 BS Breukelen.

Het dragen van scheenbeschermers en een gebitsbeschermer is voor alle spelers verplicht. Het is mogelijk om gebitsbeschermers te laten aanmeten door de tandarts. Een alternatief is de gebitsbeschermer die o.a. in het clubhuis te koop is.

Zonder gebitsbeschermer is het te gevaarlijk om te spelen, vergeet deze dus niet!

Loenense Mixed Hockeyclub

Rijksstraatweg 182

3632 AJ Loenen aan de Vecht

Prijs €162,50 per half jaar
Mail direct

Mail direct naar Loenense Mixed Hockeyclub

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor 't Gooi

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Kidsproof Kletspraat Lente editie

Welke bloemen zie je in de lente? En vanaf welke temperatuur kan je buiten eten? Deze en meer leuke vragen over de lente vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie.

Top 10 lentetips om zelf te maken

Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.