
Hiphopdansen Globe
Bij Globe leer je de basisprincipes van HipHop, de meest beoefende dans in Nederland.
Voor kinderen van 10 t/m 13 jaar.
Hiphopdansen is niet één dansstijl, Hiphop is een levensstijl, Hiphop is een afspiegeling van het leven in de grote stad. Het ontstond aan het eind van de jaren ’90 en heeft een geweldige ontwikkeling doorgemaakt. Vrijwel alle clips op TMF en MTV zijn tegenwoordig voorzien van dans. Funk/Hiphop is op dit moment een van de meest beoefende dansvormen in Nederland.
Kom eens langs voor een gratis proefles!
Globe centrum voor kunst en cultuur
Heuvellaan 33
1217 JL Hilversum
Openingstijden
Kijk op de website voor recente startdataPrijs
€260 per lesjaar
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld. Klik door voor meer info of check het complete overzicht op onze website.
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!
Kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag
27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier lekker wat geld verdienen op Koningsdag? Je leest het hier!