Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jamin Hilversum

Snoeptaarten, bakproducten, seizoensproducten of een lekker softijsje? Je vindt het bij Jamin.

In de Kerkstraat vind je nog de ouderwetse niet uit het straatbeeld weg te denken Jamin! Alle soorten, geuren en kleuren snoep vind je hier terug.

Voor traktaties kun je hier alles vinden. Denk bijvoorbeeld aan thema’s als voetbal, prinsessen, Hello Kitty of piraten. Lekkers om zelf iets mee te maken of kies je liever voor kant en klaar?

Wil je de kinderen op een feestje zelf hun cupcakes laten versieren, dan kun je bij je Jamin ook terecht voor alle producten die hier voor nodig zijn.

Ook softijs of een waterijsje kun je hier krijgen.

Jamin

Kerkstraat 55

1211 CL Hilversum

Openingstijden maandag 12.00 -18.00 uur
di, wo, vrij 9.30 - 18.00 uur
donderdag 9.30 - 21.00 uur
zaterdag 9.30 - 17.30 uur
koopzondag 12.00 - 17.00 uur (laatste zondag van de maand)
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x Hapjes voor het kerstdiner op school

Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!

Hilversum Kerstspecial

Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Uittips voor in de kerstvakantie in ’t Gooi

Kerstvakantie - Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen én van elkaar!