
2e hands kinderkledingbeurs
Gek op shoppen? Check deze tweedehands kinderkledingbeurs in Eemnes!
Op zondag 30 maart kun je uitgebreid shoppen voor de kids. In het Huis van Eemnes is een preloved kinderkleding sale!
Een groot aanbod van mooie duurzame kledingmerken met onder andere merken als:
MINI RODINI, SPROET & SPROUT, BOBO CHOSES, TINY COTTONS, REPOSE AMS, STELLA MCCARTNEY, ALWERO, KONGES SLOJD, IXNUT, CARLIJNQ, AMMEHOELA, LIEWOOD, YOURWISHES, ZARA
Op 30 MAART in Eemnes van 14:30 – 17:00 uur.
Deze sale wordt georganiseerd door De Kringloop Kids.
Meer informatie vind je op de site van het Huis van Eemnes.
Veel plezier!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Kringloop kids p/a Huis van Eemnes
Noordersingel 4
3755 EZ Eemnes
Openingstijden
zondag 30 maart 2025Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen
De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!