Baby en Peuterzwemmen
Ontdek het plezier en de veiligheid van Baby- & Peuterzwemmen bij De Winter Sport in Huizen.
De Winter sport biedt lessen om baby’s en peuters vertrouwd te maken met zwemles. Wil jij je kind kennis te maken met de waterwereld? Bekijk dan hun aanbod!
Ontdek zelf het plezier en de voordelen van de zwemlessen! Iedere donderdagmiddag van 13:00 tot 14:30 verwelkomen ze jou en je kindje in het zwembad van Rebel Sport in Huizen.
Gratis proefles
Plan vandaag nog een gratis proefles om het zelf te ervaren – en neem gerust vrienden en vriendinnen mee! Duik samen met in een veilige en leuke waterwereld.
Meer info
Heb je vragen of wil je je kind meteen aanmelden, ga naar de website, klik door via de roze button op deze pagina.
Zwemschool De Winter Sport
Kerkstraat 68
1271 RM Huizen
Prijs
zie website, klik door via de roze button
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Hilversum Meivakantiespecial
Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.