
Workshop Van Gogh Museum
Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's
Aan de slag met verf en kwast? Kom dan naar de kinderworkshops in het Van Gogh Museum!
Vincent maakte een aantal schilderijen van versleten schoenen. Een ongewoon onderwerp. Als zijn schoenen konden praten, hadden ze vast een interessant verhaal.
Hoe zit dat met jouw schoenen? Wat hebben die eigenlijk meegemaakt? In deze workshop ga je ze schilderen.
Op diverse woensdagen en zaterdagen.
Meer informatie en om te reserveren klik door op de roze button!
Van Gogh Museum
Museumplein 6
1071 DJ Amsterdam
Openingstijden
Op diverse woensdagen en zaterdagen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Zwemmen bij De Strook
Veilig zwemmen, zandkastelen bouwen en klimmen op de lig- en speelweide bij Paviljoen De Strook!
Weekendtips
Weekendtips en weekenduitjes voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Laren of HuizenBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!