Eten uit de natuur
Wandel met de boswachter over de ’s-Gravelandse Buitenplaatsen en ga op zoek naar eetbare planten!
Wandel mee met de ‘OERRR Eten uit de natuur in ’s-Graveland’ bij Natuurmonumenten Gooi en Vechtstreek! Deze activiteit is geschikt voor gezinnen met kinderen vanaf 4 jaar.
De wandeling duurt minimaal 1,5 uur.
Tijdens de wandeling gaan jullie samen met de boswachter op pad door de ’s-Gravelandse Buitenplaatsen Boekesteyn en Schaep en Burgh. Rondom de prachtige bossen en statige landhuizen speuren jullie naar eetbare planten in de natuur!
Tijdens een ontspannen wandeling laat de boswachter jullie allerlei eetbare planten zien. Verzamel deze lekkernijen en bereid aan het einde van de wandeling een smakelijke snack om samen van te genieten. Bak ook nog eens een heerlijk broodje boven een knisperend vuurtje.
Wandelen jullie mee? Voor meer info en tickets druk je op de roze websitebutton.
Tip: Ga daarna gratis ravotten in Speelnatuur van OERRR en bestel iets lekkers ’to-go’ bij restaurant Brambergen!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Natuurmonumenten
Noordereinde 54B
1243 JJ 's-Graveland
Openingstijden
Zie website voor het actuele aanbod.Prijs
Volwassenen: Kinderen:Normaal:€ 12,50 € 6,25
Ledenprijs: € 8,75 € 4,38
Toon op kaart
Meer inspiratie
Sintspektakel
De leukste familievoorstelling voor iedereen die van Sinterklaas houdt!
Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november
Kinderen GRATIS naar ARTIS
ARTIS trakteert! In het weekend van 8 en 9 november mogen alle kinderen t/m 12 jaar gratis naar binnen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal van Sint Maarten
Sint Maarten is gebaseerd op een legende. Martinus (Maarten) werd geboren in het jaar 316 na Christus in het huidige Hongarije. Hij werd door de keizer tot ridder geslagen. Op een zeer koude dag...
Alle intochten van Sinterklaas in ’t Gooi – 2025
2025 - Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in 't Gooi natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.