Ouder & Kind Lessen
Doe gezellig mee met de ouder & kind lessen van R&A Sports & Swimming Blaricum!
Er worden tijdens de zwemlessen verschillende leuke oefeningen gedaan en liedjes gezongen. Tijdens de lessen zullen de kinderen watervrij gemaakt worden en daardoor zullen ze zich tijdens de vervolglessen van overlevingszwemmen en uiteindelijk het Zwem ABC al vertrouwd voelen met het water en de omgeving.
Praktische informatie
De lessen worden gegeven op woensdagochtend van 09:45 tot 10:30 en zijn geschikt voor kindjes vanaf 1 jaar.
Meer weten of meedoen? Kijk dan op de website via de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
R en A Sports en Swimming
Wetering 28
1261 NJ Blaricum
Openingstijden
Iedere woensdag van 09:45 tot 10:30Toon op kaart
Meer inspiratie
Discozwemmen
Zwemmen en swingen op de nieuwste hits bij R&A Sports en Swimming!
Kasteelmarkt in de tuin van het Muiderslot
Kom lekker rondstruinen bij de Kasteelmarkt in de tuin van Muiderslot. Toegang is gratis!
Weekendtips
Weekendtips en weekenduitjes voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En vanaf welke temperatuur kan je buiten eten? Deze en meer leuke vragen over de lente vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie.
12x knutselen voor Pasen
Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.
Top 10 lentetips om zelf te maken
Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!