
Kroontjespad in Baarn
Een leuke audiotour voor kinderen door het Baarnse Bos!
Deze leuke wandeling start bij Eethuys-Café De Generaal in Baarn en kun je volgen door middel van paaltjes met QR-codes.
Een audiotour voor kids door het Baarnse Bos
De prins en prinses van Soestdijk spelen graag in het bos. Ze kennen alle mooie plekjes.
Doe je met ze mee? Zoek in het bos de paaltjes met de kroontjes. Gevonden? Scan dan de bijbehorende QR-code. Richt de camera van de telefoon op de QR-code, scan en luister mee.
Praktische informatie
Het Kroontjespad is 3 kilometer en duurt ongeveer één uur. Voor de wat kleinere lopertjes is het ook mogelijk om de route in te korten tot 1,5 kilometer.
Meer info
Voor meer informatie over het Kroontjespad, klik je op de roze button.
Tip: Ga na afloop wat lekkers eten/drinken bij Eethuys-Café De Generaal!
Eethuys-Cafe De Generaal
Lt. Generaal van Heutszlaan 5
3743 JL Baarn
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!
Kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag
27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier lekker wat geld verdienen op Koningsdag? Je leest het hier!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland