Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

CoderDojo

Leer programmeren tijdens de CoderDojo bij een bibliotheek bij jou in de buurt!

Tijdens CoderDojo leer je samen met andere kinderen op een toegankelijke manier programmeren. Ga aan de slag met Scratch of Python en ontwerp je eigen game of kunstwerk!

CoderDojo is voor kinderen van 7 tot en met 17 jaar. Bij kinderen jonger dan 12 jaar is het gewenst dat er een ouder meekomt om te helpen met het maken van de opdrachten. Voor de technische vragen staan de vrijwilligers natuurlijk klaar!

CoderDojo is iedere eerste zaterdag van de maand van 14 tot 16 uur in de bibliotheek in Bussum of iedere tweede zaterdag van de maand van 14 tot 16 uur in de bibliotheek in Huizen. Toegang is gratis, maar vergeet je niet aan te melden! 

Voor meer informatie over de CoderDojo, klik je op de roze button. 

Op zoek naar een leuke (sport)vereniging? Kijk dan ook eens op onze clubjespagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bibliotheek Gooi en Meer

Openingstijden Kijk voor alle data en tijden op de website via de roze button.

Meer inspiratie

Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!

Kidsproof Kids & Teens Event

Kom naar het gratis Kidsproof Kids & Teens Event. Met super veel toffe kinderactiviteiten!

Proef Pampus 2025

Een lang Hemelvaartweekend bomvol gezelligheid en podiumkunsten!

GOLF RAAK! Funpark

Het Dutch Ladies Open is een gezellig familie-evenement met van álles voor kinderen!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Speeltuinen in ’t Gooi

Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?

11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!

Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

8x hotspots in ’t Gooi om te eten & spelen

Wij zijn echte bourgondiërs. Een goede bak koffie met iets lekkers, een uitgebreide lunch, borrel of pannenkoeken. Het moet in ieder geval een fijne plek zijn waar wat te beleven is!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief