
Kinderfeestje Bij-okidoki
Kom een cupcake of een taart versieren bij deze leuke kinderfeestjes van Bij-okidoki
Bekijk hier de verschillende leuke kinderfeestjes Bij-okidoki…
Cupcakes versieren
Bij het feestje cupcakes versieren de kinderen in het totaal 5 cupcakes. Deze krijgen ze mee naar huis in een gebaksdoosje waarop ze eventueel (voor de snelle knutselaars) kunnen kleuren.
De cupcakes worden versiert met behulp van leuke uitstekers, malletjes, boetseersels en zelfs wat glitter! Geheel naar eigen inzicht of misschien in het thema wat de jarige heeft aangegeven. We werken met marsepein in verschillende kleuren. Dit feestje is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. De kosten zijn €16,50 per persoon
Taartje versieren
Bij dit feestje ligt er een biscuitbasis (bolletje van 15 cm doorsnede) voor de kids klaar. Deze vullen ze zelf met een botercrèmevulling en jam. Daarna gaan we het taartje bekleden met (zelfgekleurd) marsepein en kan vervolgens het versieren beginnen.
Ook het taartje neem je natuurlijk mee naar huis in een echte gebaksdoos! Heel geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. De kosten zijn €19,50 per persoon
Meer info
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!
Tip: neem ook eens een kijkje op onze Facebook!
Bij-okidoki
Meikevermeent 30
1218 HE Hilversum
Openingstijden
Zie websitePrijs
Vanaf €16,50Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!