Familiezwemmen
Kom iedere zondag samen met je (klein)kinderen genieten in het water bij Zwembad de Lieberg!
Op zoek naar een gezellig en actief uitje voor het hele gezin? Kom Familiezwemmen! Iedere zondag is het zwembad van 10.00 tot 13.00 uur speciaal gerserveerd voor kinderen en (groot)ouders.
Je kunt gebruikmaken van de leuke speelmaterialen voor extra speelplezier! Kinderen zonder zwemdiploma dienen zwemvleugels of een zwemvestje te dragen en onder
begeleiding te zijn van minimaal één volwassene.
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de leukste kinderwinkels in de regio op een rijtje heeft gezet?
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Zwembad De Lieberg
Jan van der Heijdenstraat 170
1221 EM Hilversum
Openingstijden
Iedere zondag van 10.00 tot 13.00 uurPrijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info.Toon op kaart
Meer inspiratie
Vlieg met korting naar Aviodrome
Op zoek naar een avontuurlijke bestemming deze kerstvakantie? Bezoek Luchtvaartmuseum Aviodrome!
Bussum op IJs
De schaatsbaan in Bussum is open van 6 december t/m 4 januari 2026. Kom gezellig schaatsen!
ARTIS by night
Beleef de magie van de winter in het donker tijdens de kerstvakantie in ARTIS-Park!Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.
Hilversum Kerstspecial
Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie
Uittips voor in de kerstvakantie in ’t Gooi
Kerstvakantie - Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen én van elkaar!