
Sees coffee & conceptstore
Kindvriendelijke koffiebar en conceptstore op de Gijsbrecht in Hilversum.
Sees is een supertoffe nieuwe locatie, waar je samen met de kids smult van een lekker stuk bananenbrood, frambozen-chocomuffin of overheerlijke worteltjes-roomkaasmuffin! Met een super coole speelhoek voor de kleintjes!
Net als thuis
Het is een heerlijke huiskamer met een sociale functie, waar je na een rondje Gijsbrecht lekker blijft hangen met je kinderen. Mocht je nog geen tijd hebben gehad voor een ontbijt, dan neem je yoghurt met notengranola en fruit. Spreek gezellig af met vriendinnen, collega’s, of werk een uurtje op je laptop.
Sees
De twee eigenaressen Femke en Dianne heten je graag van harte welkom in hun conceptstore. Beide zijn heel erg gastvrij en altijd bezig met eten en drinken. De zaak is super stoer ingericht met houten tafels en stoelen op een industriële vloer. Je kunt er terecht voor een kop koffie, maar er worden ook producten met een verhaal verkocht. Potjes jam gemaakt van ’overtollig fruit’ als statement tegen voedselverspilling, handgemaakte sieraden, toilettassen, opschrijfboekjes en leren handvatten om je kastje of keuken te pimpen. Leuke bijzondere cadeaus met een verhaal.
Dus zet je kinderen in de bakfiets en neem een kijkje bij Sees. coffee & conceptstore!
Meer info
Wil je eerst meer info, klik dan op de roze button!
Sees. coffee & conceptstore
Gijsbrecht van Amstelstraat 119
1214 AW Hilversum
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Pannenkoeken eten bij Bruis
Pannenkoekenrestaurant Bruis is the place to be! Leuk spelen, lekker eten, goed genieten!
De Generaal Baarn
Bij Restaurant De Eendracht/Generaal kun je heerlijk eten combineren met een mooie boswandeling!
Herfstvakantie bij Koetshuis Beerschoten
Kom in de herfstvakantie naar Koetshuis!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x tips in ’t Gooi voor in de herfstvakantie
Heb jij al bedacht wat je allemaal gaat doen? Naar een museum, zwembad, workshop, film of lekker naar buiten? Wij inspireren je graag met de leukste tips! Geniet van de herfstvakantie, Maud
Hilversum Herfstspecial
Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!