
Schaatsen bij Anna’s Hoeve
Is het ijs dik genoeg om te kunnen schaatsen, kom dan naar Anna's Hoeve in Hilversum!
Hier kun je perfect de vijver op met je kind(eren). Het is overzichtelijk en makkelijk bereikbaar. Vanuit Hilversum of Baarn, fiets of wandel je er zo naar toe. Als je met de auto komt, dan kun je hier op de parkeerplaats parkeren. Volg de Minckelersstraat vanuit Hilversum in de richting van Baarn dan zie je het aan je rechterhand vanzelf liggen.
Bind je schaatsen onder en maak sierlijke rondjes over deze mooie plek.
LET WEL: Schaatsen op natuurijs is natuurlijk helemaal te gek! Check wel altijd van te voren of het veilig genoeg is om het ijs op te gaan.
Veel plezier!
Liever binnen met koud weer? Check onze uitagenda voor meer leuke uittips bij jou in de buurt!
Kidsproof t Gooi
Minckelersstraat
Hilversum
Prijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag
27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier lekker wat geld verdienen op Koningsdag? Je leest het hier!
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld. Klik door voor meer info of check het complete overzicht op onze website.
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!