Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje in Speelbos

Speelbos 't Laer leent zich perfect voor een kinderfeestje in de natuur.

Zoek een mooi plekje, hang tussen twee bomen gezellige slingers op, leg de picknick kleden op de grond en maak er zo een feestelijke boel van.

Met een grote picknickmand vol lekkers kun je hier een heel gezellig kinderfeestje organiseren. Je kunt natuurlijk leuke spelletjes verzinnen zoals koekhappen, zakdoekje leggen, appelhappen, spijkerpoepen, kwisvragen, etc. Het leuke is dat je deze spellen gemakkelijk af kunt wisselen met heerlijk vrijspelen en ravotten in het speelbos.

Kinderen kunnen zich in dit speelbos uren uitleven met zand, water, keien, bomen klimmen en hutten bouwen. Er liggen overal takken en stammen die ze kunnen verslepen. Met een grote handpomp kunnen ze zelf water pompen. 

Speelbos
Speelbos ’t Laer ligt in een prachtig stuk bos van het Goois Natuurreservaat waar ieder kind zijn of haar plek zal vinden. Het bos is afgezet en daardoor een veilige omgeving. Ouders kunnen op de zitbanken toekijken, picknick uitpakken of lekker meespelen!

Zorg dat de kinderen oude kleding aan hebben die vies en nat mogen worden.

Tips
Kijk hier voor een overzicht van alle kinderfeestjes in ’t Gooi
En ook hebben we een overzicht van alle speeltuinen in ’t Gooi

Het Speelbos 't Laer

Oude Postweg 1

1251 ST Laren

Prijs Gratis
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x Hapjes voor het kerstdiner op school

Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!

Hilversum Kerstspecial

Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie

11x favoriete en feestelijke kersthapjes

Smullen! Er zijn veel redenen waarom wij van Kerstmis houden, maar het lekkere eten is daar zeker één van. Hoe gezellig is het om samen met de kinderen originele en feestelijke, maar makkelijke kersthapjes te maken? Heel leuk om toe te voegen aan het kerstdiner, om te trakteren op school of gewoon voor de lekkere trek! Bekijk hier 11 van onze favoriete zoete en hartige hapjes!

6x tips voor een gezellig kerstdiner met kinderen

De kerst tafel dekken en mooi versieren; dit vinden wij zó leuk om samen te doen! Zeker in deze rare corona periode, dan doen we ons best om het thuis extra gezellig te maken. Van te voren gaan we natuurlijk aan de slag om leuke kindvriendelijke dingen te maken voor op de kerst tafel. Loïs (13 jaar) heeft een aantal gave dingen uitgezocht die heel mooi passen op de kersttafel en in de kerstboom. Ze heeft ze allemaal zelf gemaakt, bekijk ze hieronder. Veel knutselplezier!