Zwemlessen ’t Kikkerfort
In 't Kikkerfort zijn er zwemlessen voor alle leeftijden: babyzwemmen, peuterzwemmen en ABC zwemmen.
Bij zwembad ’t Kikkerfort in Breukelen kun je zwemlessen volgen voor je A, B en C diploma. Vanaf 4 jaar ben je welkom op zwemles. De groepen voor diploma A bestaan uit maximaal 12 kinderen. De zwemlessen duren 45 minuten.
In zwembad ’t Kikkerfort kan je ook babyzwemmen. Dit kan al vanaf 8 weken. Als je je geboortekaartjes opstuurt, ontvang je van het zwembad een coupon om een keer met de babyles mee te komen doen! Babyzwemmen kan op woensdag en vrijdag van 10.00 tot 10.30 uur.
Je kan ook meedoen met peuterzwemmen! Door in het water te bewegen, train je spieren en ademhaling op een andere manier. Je conditie kan er flink op vooruitgaan. Peuterzwemmen kan om woensdag en vrijdag van 10.30 tot 11.00 uur
Klik op de roze button om naar de website van het zwembad te gaan voor meer informatie over de zwemlessen.
Subtropisch zwembad t Kikkerfort
Schepersweg 14A
3621 JK Breukelen
Prijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20 x Hapjes voor het kerstdiner op school
Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!
Uittips voor in de kerstvakantie in ’t Gooi
Kerstvakantie - Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen én van elkaar!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!