PorterHouse Naarden
Porterhouse is the place to (m)eat and have fun with kids!
PorterHouse in Naarden is een eigentijds, easy en casual restaurant met een groot overdekt terras aan het water. Met een prachtig uitzicht over het water en een fijne sfeer is het erg de moeite waard om hier heen te gaan met je kind(eren) voor hapje en een drankje.
Puur eten
Op de kaart geen ingewikkelde gerechten maar eerlijke kwaliteit; heerlijke hamburgers van mooie producten, een uitgebreid aanbod van steaks en kipgerechten.
Voor kinderen
Voor de kinderen is er een apart kindermenu met lekkernijen. Ze krijgen een kleurplaat en een ballon en ze kunnen lekker spelen in de KidsRoom of buiten in de prachtig aangelegde (water)speeltuin. Deze is omheind maar vraag anders ook gerust naar de zwemvestjes!
Meer info of reserveren
PorterHouse Naarden is dagelijks geopend voor lunch en diner vanaf 11:00 uur. Klik door naar de website om de menukaart te bekijken of om direct een tafel te reserveren.
Tip: wist je dat er ook een Porterhouse Weesp is?
PorterHouse
IJsselmeerweg 6
1411 AA Naarden
Openingstijden
Dagelijks vanaf 11 uurPrijs
zie site voor de actuele menukaartToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Kindvriendelijke terrassen in ’t Gooi
Geniet op het terras terwijl je kinderen lekker spelen en zich ook goed vermaken. Ideaal!
Pannenkoeken eten bij Bruis
Pannenkoekenrestaurant Bruis is the place to be! Leuk spelen, lekker eten, goed genieten!
De Eendracht Blaricum
Geniet van de natuur, de lammetjes, bouw hutten en plof daarna neer bij Restaurant De Eendracht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum
Zomervakantie bij Singer Laren
Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!