Muziek en bewegen 4-5 jr
Kinderen kunnen hier hun muzikaliteit, motoriek en expressie leren ontwikkelen.
Er wordt tijdens de les Muziek en Beweging veel gezongen, muziek gemaakt en geïmproviseerd. Er wordt gebruik gemaakt van allerlei eenvoudige muziekinstrumenten, zoals Orff instrumenten, er wordt veel gebruik gemaakt van slagwerk. De kinderen experimenteren met allerlei bewegingsvormen.
Om een instrument te leren bespelen is het goed dat kinderen hun muzikaliteit, motoriek en expressie op jonge leeftijd leren ontwikkelen. De kinderen leren in de les spelenderwijs omgaan met ritme, melodie en beweging. De activiteiten worden in spel- en verhaalvorm aangeboden. Het uitgangspunt is hierbij de fantasiewereld van het kind.
De lessen staan op zichzelf maar sluiten goed aan op de oriëntatieklas en het instrumentale onderwijs. Plezier in het maken van muziek staat voorop!
Wil je graag meer informatie, of wil je je direct aanmelden voor een proefles, klik dan via de roze button direct door naar de website.
Globe centrum voor kunst en cultuur
Ossenmarkt 44
1381 LX Weesp
Openingstijden
WoensdagPrijs
€165 voor 15 lessen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Heb jij een favoriet?
Hilversum Meivakantiespecial
Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.