
DOS Vreeland
Turnen doe je bij DOS Vreeland, zowel voor meisjes als jongens!
De meiden van DOS Vreeland turnen in verschillende leeftijdsgroepen. Elke leeftijdsgroep doet oefeningen op eigen niveau. Tijdens de lessen worden verschillende toestellen gebruikt, zoals de balk, de brug, springtoestellen en de lange mat. Naast plezier, streven de meisjes naar perfectie en doen ze een aantal keer per jaar mee aan regionale wedstrijden.
Sinds Epke de Olympische spelen won, is de interesse in turnen bij jongens sterk toegenomen. Jongensturnen draait naast lenigheid vooral om kracht. We hebben diverse toestellen als sprong, brug, ringen, trampolines, en diverse matten. De les is verdeeld in leeftijdsgroepen. De jongens van DOS Vreeland doen jaarlijks mee aan meerdere regionale wedstrijden.
Wil jij een keer komen kijken of meteen meedoen? Lees dan eerst de informatie op de website en kom bijvoorbeeld te weten welke kleding geschikt is als turnkleding. Klik door op de roze button naar de website.
Een overzicht van leuke gymverenigingen in ’t Gooi vind je terug in ons overzicht!
GSV DOS
Vreeland
Openingstijden
Maandagmiddag: jongens.Dinsdagmiddag: meisjes (recreanten)
Prijs
Zie de contributie voor dit seizoen op de websiteMeer inspiratie


Overlevingszwemmen bij R&A
Als voorbereiding op het Zwem ABC geeft R&A overlevingszwemmen (2,5 - 4 jaar)
Guppenclub ponyclub
De Hilversumse Ponyclub biedt speciaal voor de allerkleinste de Guppenclub!
Babyzwemmen bij R&A
Kom gezellig samen met je baby (vanaf 6 weken) onder begeleiding zwemmen in Blaricum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!
Kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag
27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier lekker wat geld verdienen op Koningsdag? Je leest het hier!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland