
Panasj Het Gooi
Deze hockeyschool is gericht op kids 3-7 jaar: maak kennis met de stick en de bal en have fun!
Panasj is het eerste hockeyende speelconcept ter wereld voor kinderen van 3 – 7 jaar. Kleuters en peuters maken voor het eerst op een gestructureerde manier kennis met stick en bal, samen met één van hun ouders, waarbij de nadruk uiteraard op spel en plezier ligt.
De oudere kinderen leren onder professionele begeleiding de nieuwste, maar ook de basis hockey technieken onder controle krijgen. De lessen worden wekelijks gegeven in gymzalen in Baarn, Bussum, Hilversum en Laren.
Klik via de roze button naar de website en ontdek waar nog plekken vrij zijn. Geef je via het contactformulier van Panasj het Gooi op voor de lessen!
Tip: Op zoek naar de leukste clubjes van het Gooi? Kijk dan in onze categorie!
Panasj het Gooi
Openingstijden
Zie de websitePrijs
€10,- per les, 10 lessen in 1 seizoen. Inschrijfkosten eenmalig €35,-Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uittips zomervakantie in ’t Gooi
Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen
De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!