
KleuterYoga
Kom plezier maken tijdens de yogalessen bij Yoga Beer Bussum, voor kids vanaf 4 jaar!
Yoga helemaal afgestemd op de belevingswereld van een kleuter. Veel thema’s, verhaaltjes, sprookjes, maar ook concentratie en ontspanning. Hier leren kindjes hun lichaampje kennen.
Leer je handjes, voetjes en buikje te benoemen, we gaan op avontuur naar het bos, speeltuin of het strand, we doen spelletjes en rusten lekker uit, luisteren naar muziekjes en zingen liedjes, dansen als elfjes en prinsessen en worden onze favoriete dieren en we kleuren mandala’s.
Een kleuterles duurt drie kwartier en is iedere week, behalve in de school vakanties op dinsdagmiddag van 16.45 tot 17.30 uur. De groepen gaan van start bij minimaal 4 aanmeldingen. En een groep zit vol bij 10 aanmeldingen.
Meer informatie over Yoga Beer Bussum vind je op de website van Yoga Beer Bussum. Klik via onderstaande link door!
Een totaaloverzicht van yoga voor kids vind je in ons overzicht!
Yoga Beer Bussum
Hooftlaan 51
1401 EC Bussum
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Uittips zomervakantie in ’t Gooi
Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.