
Gitaarles
Wil jij gitaar leren spelen? Zowel klassiek als elektrisch is mogelijk bij Christiaan de Jong!
Voordat je begint met gitaarlessen, beslis je eerst welke gitaar je wilt leren bespelen.
Kies je voor de klassieke gitaar? In deze lessen is er aandacht voor techniek, muzikaliteit en stijlbesef. Leer noten lezen en verken verschillende stijlen als flamenco, romantisch en hedendaagse rock!
Kies je de Elektrische gitaar? In deze lessen gaat het om ritme gevoel en eigen interesse. Leer fingerpicking en speciale effecten gebruiken! Zelf liedjes maken is ook mogelijk.
Lessen zijn 30 minuten per week. Onder de 8 jaar krijg je in een duo les. Meer informatie over de lessen en de leraar is te vinden op de website van Christiaan de Jong. Klik hiervoor op onderstaande roze button.
Christiaan de Jong
Tuinkade 10
1382 XL Weesp
Openingstijden
In overleg.Prijs
€54 per maandToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?