Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

LED Karten feestje

Houd jij van racen? Vier dan je feestje bij de Avontuurfabriek en kom LED karten!

Houd je wel van wat actie? Kom LED karten bij de Avontuurfabriek in Loosdrecht! Trap je gaspedaal in en scheur door de kleurige bochten heen. De discomuziek en verlichting geven een heel speciaal effect als jij over de kartbaan de snelste rit probeert te rijden.

Kinderen vanaf 135 cm kunnen bij de Avontuurfabriek komen karten. Omdat de karts elektrisch zijn, trek je nog sneller op dan met benzinekarts. Om deze reden wordt de snelheid voor kinderen onder de 16 jaar wel iets beperkt. Eerst krijg je een instructievideo en kan je al je vragen nog stellen en vervolgens begint het echte werk. De eerste ronde is een verkenningsronde, waardoor je even kunt wennen aan het circuit, het licht en het geluid. Na deze ronde ga je strijden voor de hoogste snelheid. Wanneer je minimaal één keer de snelste ronde hebt gereden tijdens de heat, word jij de winnaar.

Dit feestje kan worden uitgebreid met eten, kinderchampagne, taart en nog veel meer! LED karten is ook te combineren met andere activiteiten, zoals LED Bowlen of Fluorgolf.

Reserveren
Kijk op de website van de Avontuurfabriek voor alle mogelijkheden! Klik hieronder eenvoudig door via de roze button.

Tip: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van leuke uittips in ’t Gooi

De Avontuurfabriek

Industrieweg 10

1231 KH Loosdrecht

Openingstijden 7 dagen per week, wel even reserveren van te voren!
Prijs Kijk voor de actuele arrangementen en tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar De Avontuurfabriek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Leuke uittips voor de meivakantie

De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld.

Hilversum Meivakantiespecial

Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!