Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Toffe survival feestjes

Bij Outdoorpark SEC in Almere beleef je avonturen vol actie en plezier. Kies jouw favoriete outdoor feest

Een kinderfeestje bij Outdoorpark SEC Almere staat in het teken van avonturen beleven, sportief samenwerken, outdoor verkennen, grenzen verleggen en natuurlijk veel plezier hebben! Ben jij klaar voor actie, niet bang om vies te worden en wil je echt een tof partijtje beleven?

Kies het survival feestje dat bij jou past!

Bij Outdoorpark SEC is er enorm veel keus voor alle leeftijden. Kies jij voor een echte survival met uitdagende obstakels, bushcraft, treasure hunt, boogschieten, of ga je liever het water op? Hieronder alvast een paar van onze favorieten, maar op de site vind je er nog veel meer. Check de website via de button voor het complete overzicht!

Expeditie Outdoor Vuur maken, boogschieten, codes kraken en meer uitdagende proeven staan op jullie te wachten!
Kids Survival (tip: er is ook een wintereditie met warme choco) Verleg je grenzen, klim, klauter en slinger door het outdoorpark. Een heerlijk actief kinderfeestje, waarbij je niet schoon blijft! Of kies Mini Jungleland (5+) voor de allerkleinste avonturiers.
WaterPret Pakket Een heerlijk kinderfeestje voor een zomerse dag. Probeer over het water te lopen, maak veel lol met vlotvaren, junglebrug en modderglijbaan. Lekker vies worden!
Kano Leer kanovaren! Wie wint de spannende wedstrijdjes en spelletjes? Pret gegarandeerd en wie weet ook wel een nat pak.

Zit jouw ideale feestje ertussen? Klik op de roze website button om dit feestje te plannen!

Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang nóg meer leuke tips!

Outdoorpark SEC Almere

Verlaatweg 2

1358 AJ Almere

Openingstijden zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Outdoorpark SEC Almere

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Culturele uitjes voor het hele gezin!

Ben je op zoek naar een lekker kidsproof en cultureel uitje? Dan hebben wij dé tips voor jou!

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

Waarom zwemles volgen bij R&A?

Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sinds dien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....